Płatności w naszym sklepie


W sklepie Moje Nowe Buty oferujemy Państwu kilka form płatności, które warunkują czas oczekiwania na realizację zamówienia. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

1. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM:

- Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Wybierając tę formę płatności, zamówienie realizowane jest w chwili odebrania zamówienia przez pracownika sklepu.

2. PRZELEW ZWYKŁY:

Wybór tej formy płatności pozwala na realizację zapłaty w dowolnym terminie, nie przekraczającym 14 dni od daty złożenia zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmowym sklepu.

PKO Bank Polski
60 1020 5226 0000 6002 0588 3212
Grupa Open S.A. ul. Postolińska 8, 51-126 Wrocław

3. PŁATNOŚĆ ONLINE DOTPAY:

Rozliczenia transakcji KARTĄ KREDYTOWĄ i e-PRZELEWEM (przelew elektroniczny) przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay  (www.dotpay.pl). Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się w chwili autoryzacji wpłaty w systemie DOTPAY.

W serwisie Dotpay można dokonać transakcji za pośrednictwem: przelewów transferowych, przelewów bankowych, karty kredytowe akceptowane przez PolCard i eCard (VISA, MasterCard, Diners Club i wiele innych)
. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności znajdziesz na stronie www.dotpay.pl.

4. PŁATNOŚĆ ONLINE PAYPAL:

Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.